Klubiõhtu Reval Ladies tenniseklubiga

Autor: Newtime | Kategooria:

ReFocus Silmakeskuses toimus esmaspäeval põnev klubiõhtu. Külas käisid harrastustennisistid Reval Ladies tenniseklubist. Dr. Pait Teesalu, kes mängib ka ise aktiivselt tennist, pidas silmade tervise teemalise loengu ning optometristid kontrollisid tennisedaamide nägemist, silmarõhku ja sarvkesta paksust. Jagati põhjalikku infot prillidest vabanemise osas. Põhitähelepanu koondus FemtoUltra ning Femto40+ laserprotseduuridele, samuti multifokaalse läätsevahetuse võimalustele.

Kuigi enamuse kohalviibijate vanus jäi 40-50 aasta vahele, tunti huvi ka katarakti ehk hallkae vastu. Katarakt on kõige sagedasem silmaoperatsiooniga ravitav silmahaigus. Huvilised said rohkem teada ka silmalaugude kosmeetilise korrigeerimise võimaluste kohta. Palju elevust tekitas õpetus juhtiva silma määramisest.

Lähemalt sai uudistada ReFocus Silmakeskuse operatsioonisaali, silmalasereid ning tutvuda Carl Zeissi tehnoloogiaga.

ReFocus Silmakeskuses on võimalik registreeruda infopäevale ettevõtte või sõpruskonnaga. Juhul kui huvilisi on üle 20, võime korraldada prillidest vabanemise võimalusi tutvustavaid vestlusringe ka ettevõtte ruumides.

Huvi korral palun kirjutage info@silmakirurgia.ee

Menu